| VittorioV a întrebat:

Cred ca mi-a fost spart contul de facebook, apar mereu postari noi pe wall-ul meu pe care nu le-am postat eu, mi-am tot schimbat parola, acum am una cu 3 cifre vreo 6 caractere, cateva majuscule si o multime de cuvinte.
Pot face ceva in cazul asta sau trebuie sa imi fac un cont nou?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poți lua legătura cu cei de la Facebook!
Pa, pa.

| Johndoe2023 a răspuns:

Schimba parola si nr de tel. si schimba si parola la e-mail

| larisahere12 a răspuns:

Daca nu o sa iti mai apara postari pe wall atunci nu trebuie sa faci nimic. daca apar schimba din nou parola dar si cea de la mailwinking