| gellalbie4ever a întrebat:

Buna TPU.
Acum ceva timp am cumpărat o tabletă: Asus, model p024 Android 6.0.1 Acum tot îmi apare o eroare de două ori de fiecare dată când deschid o aplicație sau ies de pe o aplicație" "din păcate Asus.services.com s-a închis" cum fac să repar această eroare?

3 răspunsuri:
| Jurasim a răspuns:

Stii cumva de la ce poate fi? Oricum daca nu ai foarte multe date stocate pe ea ai putea inainte sa faci un backup la fisiere si sa o restartezi, iar daca nu merge poti sa o restartezi total in sensu sa revi la setarile prestabilite din fabrica (cum a venit tableta la inceput de tot) ori sa contactezi un service Asus autorizat sau pe cei care au furnizat-o.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai recomandat ar fi să-ți salvezi toate fișierele importante și apoi să-i dai un factory reset. Poare fi vorba de un virus.

| gellalbie4ever explică (pentru Jurasim):

Am revenit la setările din fabrică şi degeaba