| dariiaaa a întrebat:

alaltaieri am vrut sa mut pozele din telefon*un huaweiP8 lite* in laptop *un Asus cu win 10* prin cablu USB, am ales folderele pe care doream sa le pun pe laptop, si..am finalizat,dupa,am vrut sa ma uit la pozele pe care le mutasem pe laptop in acea seara,si, nu erau *punandu le in documents*dupa ce m-am uitat, am realizat ca nu sunt nici in laptop si nici in telefon? ce as putea sa fac? mai pot recupera pozele? doresc sa mentionez ca nu aveam back up pentru pozele din camera ci doar pentru pozele din messenger si whatsapp,

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Numai sunt in telefon nici pe laptop, greu sa cred asa ceva, uitate atent la ce ai mutat in laptop nu poate disparea asa, nu cred asa ceva

| Cel_Celina_1999 a răspuns:

Ai incercat sa cauti pe desktop? Sau uita.te bine la recente