| subz3ro a întrebat:

Am Google Chrome si am aceasta problema: Nu imi merge sunetul la youtube! Si culmea este ca la Internet Explorer merge sunetul...Cum fac sa mearga si pe Google Chrome daca il am pe mute cum il dau pe speaker...

Răspuns Câştigător
| introduaicinumele a răspuns:

Fa update la flash player.

1 răspuns:
| VlogDinMers a răspuns:

Daca ai incercat reinstalarea programului si nu ai reusit problema poate fi de la un plug-in dar daca spui ca pe Explorer merge sunt slabe sanse.Rinstaleaza programul si incearca din nou. Succes si un Craciun Fericit!