| katalinu26 a întrebat:

Am o problema la internet, nu imi merge sa ma conectez la google, youtube sau facebook de pe nici un browser, imi spune ca pagina nu a fost gasita, am incercat safari, explorer, chrome, opera. Ce sa fac?

12 răspunsuri:
| pci27 a răspuns:

Dacă nu ai conexiune la internet, nu se poate încărca nici unul din programele enumerate de tine. Contactează furnizorul de servicii, poate fi ceva temporar. http://windows.microsoft.com/......n-problems

| TheBlackEmo a răspuns:

Poate ai semnalul prost la net, verifica ora si data

| katalinu26 explică (pentru TheBlackEmo):

Am net prin fibra optica, orice alt site funcioneaza normal

| Vladmen7 a răspuns:

Cred ca au vreun antivirus sau ceva de genu care iti interzice pagin respectiva

| katalinu26 explică (pentru Vladmen7):

Nu am antivirus, windowsul e pus ieri, clean

| col3 a răspuns:

Poate ai probleme cu conexiunea. Da-i un restart la PC si incearca din nou.

| katalinu26 explică (pentru col3):

Chiar crezi ca nu as fi incercat asta?

| Dragutzu_Vladutzu_1994 a răspuns:

Uite ce sar fii putut intampla :
-N-ai platit internetul
-Ai ceva/un virus care nu-ti permite sa accesezi netul.
-Semnalul la net poate nu e bun.
-Cei de unde ai netul poate au niste probleme temporare!
Ai rabdare si nu fii suparat.
Funda?

| katalinu26 explică (pentru Dragutzu_Vladutzu_1994):

Internet platit. Am specificat ca windowsul are 1 zi. Semnalul este mai mult decat foarte bun, nu e modem. Am sunat de 4 ori la relatii cu clientii, nu e de la ei

| Dragutzu_Vladutzu_1994 a răspuns (pentru katalinu26):

Asteapta...Rabdarea e cea mai de pret. Poate nu ma ei in considerare dar crede-ma si eu am patit asawinking
Funda?

| katalinu26 explică (pentru Dragutzu_Vladutzu_1994):

Dupa cat timp si-a revenit?

| MaPisPeGayNuImiPlacHomoSexualii13 a răspuns:

SI eu am aceiasi problema dar mie imi zice sa verific la net nu stiu ce si am verificat si e bine dra tot nu imi merge youtube, google, facebook-ul mie imi merge ce sa fac?