| Adi199513 a întrebat:

am luat muzica de pe youtube si am copiat-o pe un stick, si stickul l-am bagat in dvd si nu imi arata toate melodiile, in :pc am 63 iar in dvd imi apar doar 43, de la ce este? Multumesc

3 răspunsuri:
| GheorgheAndr33a a răspuns:

Poate dvd-ul suporta un anume numar de melodii. Si mie mi s-a intamplat la fel. Inseamna ca maximul de melodii pe care le poti pune pe dvd, este de 43.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil au fost sarite la copiere din diferite motive.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aa,ai bagat stick-ul in DVD -Player.Pai asa zi. Daca melodiile au si alt format ianfara de ce suporta DVD-playerul, sigur ca nu ti le arata.