| MaximViscu a întrebat:

Am mai dat asa gen de intrebare, da cred ca nu am formulat corect.
Deci.
Am un card bancar. Cineva a aflat pin-ul, dar nu are cardul. Prin ce metode pot fi extrasi banii, sau daca se poate, in general?
Mersi frumos!

3 răspunsuri:
| ShamelessQboy a răspuns:

Nu poti sa faci nimic doar cu pinul, pentru celelalte operațiuni exista alte parole si metode de protecție între banca si client! Asa ca nu te mai stresa degeaba.

| flixbuster a răspuns:

Doar cu pin-ul nu se poate face nimic insa daca are acces la card situatia se complica.

Recomandare: schimba pin card.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Doar daca-ti cloneaza cardul. Asta o poate face cand scoti banii de la bancomat sau ti-a pus cardul pe un cititor de carduri.