| dikaaa a întrebat:

Am o intrebare, inca nu am imlinit 18 ani pentru a faca un card bancar. Vreau sa imi fac cont adsense, intrebarea este, daca dau la informatii codul de la cardul mamei(mama primeste salariu pe card)are ceva? ii poate lua din banii de pe card sau nu baga cei de la google banii pe un astfel de card]=
Va rog ajutati-ma

3 răspunsuri:
| Dutzu18 a răspuns:

Iti poti face card si daca nu ai 18 ani, trebuie sa ai doar buletin.

| dikaaa explică (pentru Dutzu18):

Unde pot face asta? Cat ma costa

| electrovlad a răspuns:

Salut. Cei de la google sunt foarte stricti in privinta regulilor si verifica al cui este cardul. Bineinteles ca pot baga banii pe cardul mamei tale!