| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de rasp. urgent. Va rog sa îmi răspundeți daca știți. Cat tine bateria la Samsung Galaxy S3 Neo? E adevărat ca se descărca foarte repede fata de alte smartphone-uri? Cat tine bateria aprox. cu utilizare frecventa?

Răspuns Câştigător
| Gabriel_Ciurcas_1993 a răspuns:

Am eu s3 neo. Tine 6 ore non stop pe filme de la 100% la 15%. pe wifi duce 4-5 ore la fel de la 100% la 15%. Tine cam cat tine un iphone 4. Se merita sa-l iei daca dai pana in 1100 pe el.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Seara, atunci cand ma intorc acasa, deja nu mai am baterie.

| Roxanaaaaaaaaa a răspuns:

Eu am Samsung Galaxy S3 mini si nu mi se descarca repede. Nu cred ca e de la telefon, ci poate te joci un joc care iti consuma repede bateria, sau l-ai lasat sa se descarce prea mult. Sper ca te-am ajutat!

| kheilly a răspuns:

E adevărat nu e deloc bun mai bine iști un iphone5decat rabla aia

| bicuiti a răspuns:

Tine 1-2 zile in functie de cat de mult il folosesti sau la ce il folosesti. La toate smartphone-urile tine la fel bateria
http://bit.ly/1nTb15k