| anonim_4396 a întrebat:

Va rog mult sa ma ajutați. As vrea sa îmi cumpăr un Smartphone. Credeți ca Samsung S3 Neo i9301 e bun? ...ooth-blue. Este adevărat ca se descărca foarte repede desi nu il utilizezi frecvent si ca se încălzește la spate repede când intri in anumite aplicații? Cat ar tine bateria aprox cu o utilizară frecventa/normala? As dori sa răspundă cine are/a avut acest smartphone. Funda la cel mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

La naiba, de ce ai da 900 lei pe neo, cand sunt telefoane mult mai ok, si ofera o performanta cu mult peste s3 neo : http://www.emag.ro/......DWY7QBBBM/
Hardware asemanator note 2, xperia z1, si nu se incalzeste!

Bft!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Jlpa95 acest telefon cum ti se pare? ...ooth-white e mai bun? Ce părere ai?