| HGreenPandaGH a întrebat:

am o intrebare.
De ceva timp, de un an probabil nu mi-am mai folosit tableta din cauza ca incepea sa faca figuri, sa nu se incarce si sa se inchida brusc. Intr-adevar incarcatorul ei initial s-a rupt asa ca a trebuit sa ma limitez la incarcarea acesteia cu un incarcator de Samsung.
Iar acum am incercat din nou sa o incarc deoarece am nevoie de niste informatii de pe aceasta. Si nici pana acum n-am reusit sa gasesc un incarcator pentru ea.
Si intr-adevar se incarca cu un alt incarcator, dar din pacate se deschide doar ecranul principal cu logo-ul marcii si asa ramane ore intregi pana o deconectez.
Ce pot sa-i fac? Ar fii numai din cauza incarcatorului sau poate o alta problema?

2 răspunsuri:
| Aube a răspuns:

Eu cred ca e alta problema, nu incarcatorul. Nu este explicabil.

| darrio2007 a răspuns:

Problema este la tableta. Incarcatorul, de-aia ii si spune asa, doar incarca.