| alexdumy14 a întrebat:

Am o tableta e-boda și mi s-a rupt încărcătorul. Are bateria de 8000 mAh și nu merge sa o încarc la Pc/laptop... Cum as putea sa o încarc pana o sa-mi cumpăr alt încărcător?

4 răspunsuri:
| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Poti preciza modelul tabletei?

| sosostore a răspuns:

Nu o poti incarca la pc deoarece scoate prea putin. Si nu dupa baterie iti poti da seama cum o poti incarca, ci de pe incarcatorul pe care l-ai stricat. Daca vrei sa iti cumperi incarcator contacteaza-i pe cei de la tableta-android.ro si da-le datele incarcatorului tau.

| alexdumy14 explică:

Pai am e-boda supreme ips dual core x200, și nu pot sa scot bateria.

| Maruntelu_Gabi_1999 a răspuns:

Nu stiu daca se poate scoate bateria si ai putea sa o incarci la incarcator de incaracat baterie de telefon