| anonim_4396 a întrebat:

Am o întrebare în legătură cu, contul de Facebook. Pot face în aşa fel încat sa rămân cu poza de profil, dar când intră altcineva pe pagina mea, sa vadă altă poza. Ştiu ca la pozele din album pot alege să vadă doar anumete persoane, însă eram curioasă dacă se poate face de genu şi la poza de profil. Mulțumeac!

3 răspunsuri:
| Furadan a răspuns:

Nu se poate face asta, dar ar fi foarte tare.

| UnrealGraphicsGamer0110011 a răspuns:

Lasa Facebook-u si doamne ajuta, apropo din 2018 cei sub 16 ani nu mai au voie sa intre pe facebook..stiu greu de crezut dar na ce sa faci...A da inca ceva, verifica intrebarea inainte sa o postezi altfel te faci de tot rasu...

| Jora_Alexandruemilian_1990 a răspuns (pentru UnrealGraphicsGamer0110011):

Si cred ca va fi si cu plata daca vor impune taxele pentru o viteza mai buna de net.