| anonim_4396 a întrebat:

Buna,
Acum cateva minute eram pe facebook, dintr-o data am fost deconectat si cand m-am reconectat mi-a aparut un mesaj ce suna cam asa:Your picture was deleted etc, nu am apucat sa-l citesc tot dar zicea acolo ceva de genu sa citesc conditiile si alea ca sa nu imi stearga contul.
M-am uitat la pozele de pe profil si de pe pagina care am creato acu` ceva vreme si nu e nici o poza stearsa...
A mai patit cineva?
sau daca stiti despre ce e vorba please help!

2 răspunsuri:
| cipri2112 a răspuns:

1. ai facut o inegalitate ceva gresit ai spus prostii pe pagina
2. da funda ca te-am ajutat
3. fa-ti un alt cont
4. da funda! happy

| CrunkJuice a răspuns (pentru cipri2112):

Consecinte...stergerea contului?