| misscave2010 a întrebat:

am o mare nelamurire. de 2 zile caut pe tot net-ul un program/soft in genul celor folosite de arhitecti. un program de proiectat case. anul viitor as dori sa particip la concurs pentru NASA si trebuie sa proiectez/sa fac desene pentru statii spatiale. daca stie cineva un program pentru asa ceva ar fi perfect. va rog sa ma ajutati. mutumesc anticipat

1 răspuns:
| soul2soull a răspuns:

Arhicad este leader este... cum e photoshopu tare in ceea ce face dar ai de invatat garla fiinda e foarte complex