| Cristiones a întrebat:

Am o problema azi am intrat pe contul de ask si am dezactivat din greseala ca sa ma mai pot conecta cu facebook-ul si acum cand vreau sa ma conectez cu facebook-ul imi da sa imi fac alt cont si nu mai stiu numele de utilizator si parola ca eu ma conecatam cu facebook-ul imi spune cineva ce pot sa fac sa-mi recuperez contul va rog! !

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Intrii iarasi in cont prin ask, iti modifici setarile de intrare in Fb (scrii o adresa de e-mail si alta parola) si vei putea accesa contul tau prin pagina Fb direct cu adresa de e-mail si parola noua, pe care le dai.
Mai poti incerca si prin "am uitat parola", mai ales daca ti-ai dat si numarul de telefon.