| Gabor_Adriana_1987 a întrebat:

Buna,
As dori sa stiu cum imi reactivez contul de Instagram dupa o stergere temporara a contului? Tin sa mentionez ca a fost dezactivat timp de o saptamana. Desi, am resetat parola si primesc inca mail de la Instagram, cand incerc sa ma conectez imi spune ca numele de utilizator nu a fost gasit. Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Ai incercat sa il reactivezi din aplicatie sau browser? poti sa iti reactivezi contul doar din aplicatie nu browser

| Gabor_Adriana_1987 explică (pentru BroascaCuElice):

Da. Am încercat din aplicatie dar nu merge. sad