| anonim_4396 a întrebat:

am o problema cu calculatorul. Intru pe windows frumos, si de exemplu vreau sa deschid team viewer, si nu merge, dupa skype, si la fel, nimic, nu se deschide. Iar apoi incerc chrome, asta merge. E singurul care merge.Ce credeti ca are pcul meu? I am pus windowsul acum o saptamana. sad Windows 8. Pc de 2 ani

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Zi prima oara ce sistem ai

| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
Eu cred ca nu este compatibile programele.
Chiar si la Win7 unele sau majoritatea nu mergeau deschise decat daca le faci compatibil altfel nu mergea sau iti aparea o eroare.

PStongueroblema este de la systemul de operare (Windows 8).Nu conteaza vechimea pc conteaza systemul care ruleaza.