| User11111111 a întrebat:

Hey TPU,am o problema, cand intru pe Google Chrome vreau sa deschid un joc numit PirateStorm si nu mi-l deschide si scrie Shockwave Flash has crashed si nu stiu ce este de facut dar nu este singurul loc unde nu-mi merge...

Răspuns Câştigător
| AlexAleex a răspuns:

Scrie pe google Shockwave Flash update si vezi daca iti merge dupa ce ii dai update

| User11111111 explică (pentru AlexAleex):

Eu am 2 pc-uri unu performant si unu mai vechi iar uneori nu pot sta mereu la pc-ul bun si trebuie sa merg la celalat pc unde ni-merge dar am rezolvat-o oricum...

3 răspunsuri:
| mnthseby a răspuns:

Schimba browserul

| Andreea241 a răspuns:

Cumpara-ti un PC care nu este din lemn!