| Joanna2000 a întrebat:

Am o problema cu laptop-ul (de la Asus). Ma uitam la un film in fullscreen si de fiecare data cand miscam mouse-ul ecranul facea un fel de glitch si se facea negru pentru 1-2 secunde. Am iesit din modul fullscreen, dar facea la fel. Am dat un restart la PC si nu a mai facut. Sunt singura careia i s-a intamplat asta? Este grav si cum as putea rezolva?

7 răspunsuri:
| iDarkness a răspuns:

Te-ai uitat pe net? Daca da, atunci e de la site.

| varsanofie a răspuns:

Bună. nu este ceva grav și nici nu ești singura căreia i s-a întâmplat asta, este mai mult ca probabil să fie de la drivere.
O să încerc să te ajut să îți actualizezi driverele, spune-mi te rog ce windows ai si ce model de la Asus folosești. mersi.

| Joanna2000 explică (pentru varsanofie):

Windows-ul a fost instalat recent (acum cateva zile, de fapt). Este Windows 10 si modelul este Asus SonicMaster (Intel Core i3)

| Joanna2000 explică (pentru iDarkness):

Ala nu este singurul site pe care imi face asa. Mi s-a intamplat si pe YouTube si a continuat sa faca asa si dupa ce am inchis site-ul.

| iDarkness a răspuns (pentru Joanna2000):

Reinstaleaza windows-ul, daca problema e tot acolo e probabil din cauza ca se incinge prea tare banuiesc.

| Joanna2000 explică (pentru iDarkness):

O sa vorbesc cu cineva, dar iti multumesc de raspuns. O sa incerc sa il si reinstalez.

| iDarkness a răspuns (pentru Joanna2000):

Nu face nimic.