| xXFlorinXx a întrebat:

Salut, am un laptop msi si ma uitam pe YouTube si dintr-o data mi s-a făcut ecranul negru... L-am oprit si l-am pornit dinou pornea tot dar nu si ecranul am încercat sa bag la tv prin hdmi dar nimic. Ce s-a întâmplat?

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

S-o dus ori chipsetul video ori placa video.Problema se rezolva într-n service autorizat, nu într-unul de cartier.Succes

| danutzu96 a răspuns:

Probabil a crapat cipsetul de la placa video sau necesita reball. Du-l la service.