| alexstar_1336 a întrebat:

Am o problema cu pc-ul, cand intru pe google sau skype, etc..merge ce merge dupa frameaza, culmea frameaza dar sunetul se aude extraordinar, de ce? e din cauza windows-ului? am windows 10, calculatoarul e bun. poate sa fie de la placa? sau ce are, pe jocuri merge super, doar google merge ca spata, sau cand scriu sa cand umplu pe ceva..de ce? straight face

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Curata-l, schimba pasta termica...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra la control panel>system and security>action center. Si vezi care e problema.