| Somberヅ a întrebat:

am o problemă pe care nu o pot rezolva. De ieri nu mi se mai aude sunetul deloc în pc. Am încercat cu mai multe căşti, am încercat să umblu pe la setări şi nu merge. Ceea ce e ciudat e că atunci când sun pe skype / sunt într-o conferinţă pe skype se aude sunetul fără nici-un fel de problemă, iar când ies din conferinţă, nu se mai aude sunetul. Mă poate ajuta cineva, de la ce poate fii?

Răspuns Câştigător
| Anonimuserr a răspuns:

Totuşi ai reîncercat să dezinstalezi driveurl audio şi să-l reinstalezi?
Încearcă şi aşa. Dacă nu merge, înseamnă că ţi s-a ars placa de sunet.

| Somberヅ explică (pentru Anonimuserr):

Nu am încercat, dar mulţumesc de sfat, o să încerc

1 răspuns: