| Marian_Calin_1985 a întrebat:

Neata! am si eu o problema cu sunetul. Sa va explic :
Azi dimineata cand am intrat pe skype mi se auzea volumul, am sunat un prieten am vorbit cu el vreo 3 ore. La un moment dat mi-a dat zis sa caut pe youtube "Pe barba mea "sa ii fac karaoke. Cand am dat pe video nu se auzea, atunci m-am speriat si l-am strigat pe skype sa vad daca skypeul se aude. Dupa ce l-am strigat el a raspuns si s-a auzit. Atunci am inchis skypeul, si am dat refresh la pagina de youtube sa vad daca se aude fara skype. NU SE AUDE NICI FARA SKYPE... Am intrat si pe cs, lol, warfrem, dota nu se auzea nici pe jocuri. Acum daca intru pe skype se aude, dar numai pe skype, pe alte aplicatii nu se aude, se aude doar skypeul ATAT. Va rog sa ma ajutati.

Dau funda! Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Miuletz a răspuns:

Ai verificat daca ai sunetul pe jocuri? sau vezi daca ai casti ceva si ai dat doar pentru skype, da un restart la calculator, schimba volumul si incearca.