| ralucaiulianamartinescu a întrebat:

Buna TPU :-) am o problema cu tableta mea, o am de un an si ceva, a fost dusa odata la repara pt ca nu ii mai mergea touch-ul ( pe atunci stricata din vina mea )... ei bn cand am primit-o inapoi mergea perfect dar dupa un timp a inceput sa nu mai functioneze normal( nu imi asculta comenzile intra singura in aplicatii... ) si asta nu se intampla mereu-dupa ce s-a intamplat asta si-a revenit dar acum a inceput iar sa faca probleme. Nu inteleg de ce pt ca am avut grija cu ea cand a fost adusa de la reparat. De la ce ar putea fi?

Răspuns Câştigător
| alchimistuinfinit a răspuns:

Un conector nu e bine pus, sau displayul nu e original si are crash-uri de genu.