| Bulei_Marian_Alin_1997 a întrebat:

De curand mi-am reparat telefonul(smart 3),avea display-ul spart,dar touch-ul functiona.L-am reparat,i-am pus folie protectoare,dar acum nu prea imi asculta comenzile... spre ex:cand vreau sa scriu o litera(a) imi scrie alta(f),cand vreau sa ies de la mesagerie suna persoana careia voiam sa-i dau mesaj,dau pe o aplicatie, imi intra in alta...
Ce sa fac? Mentionez ca telefonul nu imi facea fite inainte sa ii schimb ecranul.

1 răspuns:
| Panaite_Andra_1996 a răspuns:

Si eu am avut problema asta...pai, s-ar putea sa ai virusi deci curata tel-ul sau s-ar putea sa fi mers ceva gresit cand ti-a fost reparat telefonul. Eu zic sa te duci la un specialist si sa-ti prezinti problema.
P.S: Ti-ai scapat cumva telefonul in apa? Ti-am zis ca si mie imi facea fite telefonul si era din cauza ca il scapasem in apa