| asasaaaaaaaaaa a întrebat:

am o problema. imi apare unidentified network. net rds windows 7, PPPoE. ce sa va mai zic, ca nu ma pricep. dar pot sa intru pe internet. ce sa fac?

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Probabil ai instalat router, iar inainte ai avut instalat direct net-ul pe calculator, de la RDS, cu PPPoE.
Acum nu mai este folosit, dar serviciul este setat sa porneasca si el la pornirea calculatorului.

Trebuie sters din evidenta retelelor.
Daca nu te pricepi, cheama un cunoscator, care va rezolva repede.