| Maryan14 a întrebat:

tocmai am instalat windows xp pe un alt pc si am o problema mare. Nu pot intra pe internet. Daca intru la view my network conection nu imi apare nimic, este gol am incercat sa reinstalez driverele de la internet dar nimic. Funda

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Placa de rețea...

Mergi la My Computer - (click drepta pe el) - Proprietăți - Hardware - Drivers... și vezi dacă ai ceva semne de întrebare sau de exclamare pe acolo. Click dreapta și Repair. Ceva de genul ăsta...

Oricum, eu recomand www.ubuntu.ro :: Ubuntu e gratis, n-ai nevoie nici de antivirus. Merită. :)

| rares85 a răspuns:

Trebuie sa suni la operatorul care iti furnizeaza internet pentru a schimba adresa I.P.

| valeriospinachi a răspuns:

Instaleaza alt windows cu tot pachetu de programe