| Somberヅ a întrebat:

Bună TPU, am o problemă! vreau să filmez pentru youtube, şi folosesc Bandicam, doar că, atunci când filmez, mă aud doar eu vorbind, nu şi prietenii mei de pe skype. Cum pot face să ne auzim toţi în acelaşi videoclip, folosind Bandicam (fără fraps sau action mirlis) mulţumesc OFER FUNDĂĂ

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Foloseste OBS
https://obsproject.com/

| Liliana_Hurdea_1979 a răspuns:

Foloseste OBS, https://obsproject.com/, iti va fi de mare folos, in alte momente, cand mai vrei de exemplu la Elite sau gaming, poti sa-ti rezolvi problemele foarte bine cu el! In orice caz, sper ca te-am lamurit, este cel mai bun program recomandat de PC Gaming si de Codrin Bradea, in plus poti sa faci screencapture-uri cu noua versiune
! Bafta!

| Somberヅ explică (pentru Liliana_Hurdea_1979):

Eu folosesc windows XP şi nu cred că OBS e compatibil cu XP.
dacă da mi-ai putea da un link?

| Liliana_Hurdea_1979 a răspuns (pentru Somberヅ):

Imi pare rau dar ti-ar trebui o putere de windows 7.1 neaparat