| gica29 a întrebat:

am o ruda in Germania si vrea sa isi faca un calculator si vreau sa stiu un site care este foarte asemanator cu pc garage, gen sa vanda piese si sa asambleze si sa le testeze

10 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Recomandă-i cu CĂLDURĂ să ia unul gata asamblat - nu are dureri de cap!

| GdX a răspuns:

Si...el sta in Germania, nu stie site-uri de acolo si te intreaba pe tine in Romania daca stii site-uri din Germania? Hmm....foarte interesant.

| mgtow a răspuns:

Youtube e o sursa buna

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si s-a gandit el ca cineva din Romania stie mai bine ce e in Germania decat el care e deja acolo

| Ionut73027 a răspuns (pentru sierra1):

Cu caldura o sa stea si in casa de la sursa aia de 40 de lei pe care o pun ei, si cea mai naspa placa de baza, cu aia te alegi daca il iei gata asamblat...

| sierra1 a răspuns (pentru Ionut73027):

"cea mai naspa placa de baza, cu aia te alegi daca il iei gata asamblat" - dacă cineva a luat țeapă, nu e obligatoriu ca TOTI să ia!

| Ionut73027 a răspuns (pentru sierra1):

Asa e peste tot, de unde profit daca ei nu ar scade pretul enorm.Tu crezi ca te vei alege cu vreun Asus Strix ca si placa de baza la cele gata asamblate?

| sierra1 a răspuns (pentru Ionut73027):

Ionuț mamă, sunt pc-uri de una mie lei sau de zece mii lei. Concluzia e că de câti bani dai, de atâția ai. Probabil știai sau dacă nu, de acum incolo

| Ionut73027 a răspuns (pentru sierra1):

Daca construiesti un pc de la 0 in bugetul de 4000 de lei si cumperi unul gata asamblat, care o sa fie mai ok?

| sierra1 a răspuns (pentru Ionut73027):

" Ionut73027: sa vad pana unde merge d0bit0cia ta"

nu am ce comunica cu tine, demonstrezi la tot pasul cât ești de bădăran!