| anncamarria a întrebat:

Am primit un mesaj cu 20 de randuri de inimioare pe facebook messenger si acum cand incerc sa deschid mesajele de la aceea persoana, nu mai merge.Imi da crash.Am dezinstalat si am instalat la loc si tot nu merge si nici sa sterg conversatia nu vreau...ce pot face?

1 răspuns:
| PaharDeSticla a răspuns:

Ți-a trimis emoticoanele de pe pc si de-aia telefonul încarcă greu mesajul, o varianta ar fi sa ștergi Conversația si alta sa te loghezi pe pc si sa ștergi doar mesajul acela însă nu stiu dacă merge