| Pasmagiu_Claudiu_1985 a întrebat:

Am și eu o întrebare....am un canal de Youtube cu peste 1k abonati și mi-a respins generarea de bani și nu știu de ce, de la ce poate fi?

Răspuns Câştigător
| figarro a răspuns:

Citeste cu atentie mesajul pentru ca de obicei include si cateva sugestii. Stiu ca par generale, dar citeste si linkurile date de Youtube, pentru ca sigur explica acolo ce nu faci bine. Probabil ai niste continut care nu poate fi monetizat si pe care ar fi bine sa il stergi inainte de a reaplica.

6 răspunsuri:
| Alinailies a răspuns:

Probabil nu ai facut si cele 4.000 h de vizualizari.
Nu sunt suficienti doar cei 1.000 abonati.

| siriusblack98 a răspuns (pentru Alinailies):

Pai nu putea sa faca cererea de monetizare daca nu avea 4k ore. Problema este continutul pe care il posteaza.

| Pasmagiu_Claudiu_1985 explică (pentru Alinailies):

Am făcut mai multe vizualizări de cât trebuia făcut

| Alinailies a răspuns (pentru siriusblack98):

Eu nu am facut cerere de monetizare, sau numai tin eu bine minte.
Stiu ca si la mine a fost refuzata monetizarea dar dupa doua zile au aprobat-o. Am stat ca pe ghimpi.

| Pasmagiu_Claudiu_1985 explică (pentru Alinailies):

Or trecut 3 zile de când mi-o respins-o și a zis să mai fac odată aprobarea peste 3 luni

| Alinailies a răspuns (pentru Pasmagiu_Claudiu_1985):

Off, imi pare rau sa aud!
Partea proasta e ca nu ai cum sa-i contactezi.
Vezi unde si ce ai greșit, poate ii dai de cap!