| catta95 a întrebat:

am si eu o intrebare. am urmatoarea configuratie pc.
windows 7 x4 procesor de 3.2 quad-core. 8 gb ram. placa video nVIDIA quadro 2gb. si la gta 4 imi sacadeaza. de ce oare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu inainte sa postezi, te-ai uitat la specificatiile sistemului care le-a postat? Slaba placa video, ram, procesor?laughing U really?laughing Sacadeaza din cauza ca nu ai patch-urile bune sau cine stie care le ai, ia unele "bune", in caz cumpara jocul original ca-i ~100 ron sau ma rog pe acolo.

3 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Memorie plina, jocul cu foarte multe foldere si shortcut-uri inutile, placa video slaba. cam astea ar fi.

| catta95 explică:

Parerea mea este ca placa nu ii slaba. Avand in vedere ca cerintele recomandate sunt mult mai mici decat am eu. Exemplu. la placa ei spun ca 512 ii perfect. Eu am 2 gb.

| catta95 explică:

Rizea. mie mi-a spus cineva ca ii din cauza windowsului. o sa schimb 7-le cu vista. Poate atunci o sa mearga.