| Anonym313 a întrebat:

Buna Tpu.Am si eu o intrebare: cat dureaza resetarea unui PC windows 10, pentru ca am vrut sa-l resetez dar sta la 7% de jumate de ora.Cat dureaza resetarea unui PC windows 10?

7 răspunsuri:
| xRoocked a răspuns:

Nu vreau sa jignesc dar esti cam idiot?
Frate tu crezi ca o resetare se face in 30 min? Depinde si ce pc ai lasa sa iti faca treaba dai macar o ora sau 2. La mine s-a facut intr-o ora

| DryIce a răspuns:

Resetarea? adica apasat buton shut down? pai 2 secunde. Te referi la reinstalare?

| WestsideMTFK a răspuns:

Dureaza maxim 40 de minute depinde de pc daca pc este pe carbuni sau lemne fi sigur atuncia ca dureaza cam o ora :p)

| K0sti a răspuns:

1 secunda, dupa ce apesi butonul de reset! Asta inseamna resetare!

| Ionutrafa33 a răspuns (pentru xRoocked):

Eu l-am lasat pe al meu toata noaptea de la 10, pana la 10 dimineata si tot sta 37 la suta

Si m-am decis sa il resetez pentru ca: porneste, mai greu, orice aplicatie deschide greu
Fata de inainte
Cat mai trebuie sa astept

| Ionutrafa33 a răspuns (pentru WestsideMTFK):

Eu am asteptat 12 ore!
Si nimic doar sta blocat in 37
Ce trebuie sa fac?

| Andrei12Eisele a răspuns:

Cat durează o resetare la un laptop Lenovo