| MiHai3122 a întrebat:

Salut, am Windows 10 Pro, si am o nelamurire cu resetarea windowsului ca in poza (https://imgur.com/a/ouszcKK), de exemplu as vrea sa aleg una din cele 2, cea de jos ca sa-l resetez din fabrica. Bun, daca-l resetez o sa vina tot activat, nu trebuie sa-l activez eu iar, corect? Din ce stiam, asa e pe varianta Pro

1 răspuns:
| gamersamp12 a răspuns:

Nu are nimic de aface, daca i licenta la win o sa fie activata daca nu windows-ul tau nu o sa fie activat. Poti alege orice optiune de acolo.