| anonim_4396 a întrebat:

Salut tpu.am si eu o intrebare cum pot deveni mai de treaba mai matur am 14 ani jumate...laughing

8 răspunsuri:
| mat31new a răspuns:

Stai singur si sa vezi cum o sa respecti lumea cand o intalnesti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asteapta sa ai 25 de ani.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lasa in urma copilarismul, si asculta-ti parintii, fii respectous cu cei din jur, astfel ei te vor considera cu minte.

| greenmoon a răspuns:

Poti,, devi" mai de treaba si mai matur invatand limba romana.

| MoTaNeLL a răspuns (pentru greenmoon):

La ce te referi?

| MasKatUl a răspuns:

Unii oameni se nasc ''cool''. Altii folosesc tot felul de limbaje si haine de firma si...bleah! Dupa parerea mea, nu ii inteleg pe oamenii care vor sa se schimbe, dar e alegerea ta!

| mihaela2002 a răspuns:

Pai... imbraca-te mai cool, numa nu mai ai 7 anilaughingsi mai iesi in oras. fundakiss

| MoTaNeLL a răspuns (pentru mihaela2002):

Cum ar fi? cum sa ma imbrac
laughing