| dienuta1990 a întrebat:

Am si eu o intrebare.Ieri mi-am uitat parola de la Yahoo Mess si mi-am facut una noua dar totusi vreau sa-mi recuperz parola de la id-ul vechi cum se procedeaza?

3 răspunsuri:
| Alexycys2000 a răspuns:

Pai daca stii raspunsurile la intrebarile de siguranta poti recupera contul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai la "forgot your password" si urmezi instructiunile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ai facut contul ai rapsuns la doua intrebari, dai click pe forgot si apoi dai raspunsul la intrabrile acelea, e posibil sa ai o optiune unde trebuie sa dai nr tau de tel, si iti trimite parola prin telefon.