| rosalbiaaaa a întrebat:

Mi-am uitat parola de la Yahoo Messenger! Intrebrile le stiu, dar nu stiu cum se procedeaza sa o aflu. am dat la Forgot password atunci cand deschid Mess-ul dar imi apar 3 variante si nu stiu pe care sa o aleg..va rog, un link sau orice in care imi da pasii unde pot sa aflu parola! Funda

Răspuns Câştigător
| mileyselydemy a răspuns:

Alege prima varianta. Si eu am patit-o si chiar ieri mi-am recuperat din nou adresa de mess. Sper sa reusesti. Iti urez mult succes! Funda?

3 răspunsuri:
| Unbelievable a răspuns:

Bună. Alegi prima variantă, apoi introduci id-ul și codul de mai jos și, după ce dai "Next", îți apar 2 variante. O alegi pe a doua, adică "Use my secret questions" ("Folosește întrebările mele secrete"). Succes!

| rosalbiaaaa explică (pentru Unbelievable):

Ne pare rău că nu puteţi accesa adresa de e-mail alternativă sau numărul de telefon mobil pe care le-aţi furnizat pentru acest cont.

"Vă rugăm să reveniţi în data de 06 septembrie 2012, după ora 11:11, când veţi putea să vă resetaţi parola răspunzând la întrebările secrete alese pentru contul dvs." asta imi spune, si a trecut de ora 11:11. ce se intampla?

| Unbelievable a răspuns (pentru rosalbiaaaa):

Poate 11:11 P.M. (seara).