| dany33 a întrebat:

Acum ceva timp, am facut un cont pe un joc, pe un mess facut pe moment, problema este ca am uitat parola la mess si nu stiu cum sa o recuperez. Probabil adresa de mess a fost reciclata de cei de la yahoo deoarece nu am intrat pe cont?
Cum pot recupera parola de la mess? !

1 răspuns:
| hacktek a răspuns:

Nu mai există "mess", serverele nu mai funcţionează de peste 4 ani.
Totuşi cu acel username poţi accesa portalul de mail al Yahoo!, încearcă acolo cu username-ul tău şi "Forgot password"
https://mail.yahoo.com