| al_3691 a întrebat:

Salut.Am un id de mess si numai stiu parola, mai am sanse sa recuperz id, daca da cum?

Răspuns Câştigător
| andrei6666bo a răspuns:

Doar daca iti amintesti intrebarile de siguranta!
sper ca am fost de ajutor! FUNDA?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te duci jos unde pune forgot password si urmezi pasii pentru a recupera parola.

| angel74dm a răspuns:

Da, ai o singură şansă. Intri pe mess, dar nu dai sign in, acolo mai jos ai "Forgot password?", apeşi acolo, apoi urmezi paşii. La un moment dat o să-ţi pună două întrebări pe care ţi le-a pus şi când ţi-ai făcut id-ul de mess (ceva de genul "What is your home town? sau What's your first pet name?", etc), trebuie să dai neapărat răspunsurile date atunci (de exemplu bucureşti şi lăbuş) şi după aia o să-ţi arate parola de mess...

| RedArrow a răspuns:

Dupa raspunsurile de la intrebarile pe care ti le-ai ales atunci cand ai facut idul.

| Mihaiadamache a răspuns:

Daca stii intrebariile de Siguranta, mai poti daca nu mai greu dar poti.Eu am uitat parola la un id de al meu, Id'ul principal dar aveam mail'u tot timpul pornit, si acolo am reusit sa schimb intrebariile de siguranta. Spor

| Ionut_Dan_1970 a răspuns:

Am un id si nu stiu cine este