| Mirel0284 a întrebat:

Am si eu o problema cu telefonul meu. Am un Samsung Galaxy S3 mini si am observat ca la inceput se inchidea cand intram pe aplicatii dar acum se inchide si se deschide automat fara sa umblu pe el. Stie cine ce ar putea sa aiba? Multumesc! FUNDĂ.

2 răspunsuri:
| Xavicvm a răspuns:

Este rootat? Daca nu, nu stiu, si eu am S3 mini si nu mi s-a intamplat, sau ma rog, mi se intampla foarte foarte rar, mai bine faci o copie de siguranta si il readuci la valorile din fabrica. Bafta!winking

| SmokeGun a răspuns:

Incearca sa-l reformatezi complet, totusi nu ti-as sugera sa-l reformatezi din fabrica.deoarece cu timpul poti striga softul. happy