| BabyDollFaux a întrebat:

Am o problema cu un Samsung Galaxy S4 Mini. De fiecare data cand il pornesc, apare logo-ul de la Samsung, apoi se inchide. Inainte de asta insa, cand incercam sa il repornesc, se deschidea, uneori dupa ce pornea aparea un ecran albastru, alteori, cand il porneam, puteam sa umblu pe el cateva secunde, insa apoi ecranul devenea alb si se inchidea, apoi se repornea singur, continuand la fel, ecranul devenind alb. Acum insa nu reusesc sa il pornesc mai deloc. Care ar putea fi problema? Credeti ca are virusi? Daca da, ce as putea sa fac?

5 răspunsuri:
| StalkerSoul a răspuns:

Atunci ai probleme la soft. du`l la reparat.

| Popescu_Raluca_1995 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel la telefonul meu, eu l-am dus la reparat, cred ca din cauza bateriei.