| Tequilla2340 a întrebat:

Am si eu o problema si chiar nu stiu cum sa o rezolv.De la ultima actualizare de la facebook nu mai pot vedea clipurile video(doar pe facebook). Am trimis un raport si am primit si raspuns: telefonul dvs nu "primeste" clipurile video si ca este o problema cu Adobe flash player.Am cautat o aplicatie, orice sa rezolv problema cu Adobe dar nu am gasit nimic.

1 răspuns:
| SasNetRomania a răspuns:

Inseamna ca trebuie sa mai lasi faceboul si sa pui mana pe o carte.