| deyyu a întrebat:

Am problema cu Adobe Flash Player.Am vazut pe youtube ca nu ma lasa sa vad video pentru ca trebuie sa upgradez si l-am upgradat si tot nu ma lasa sa ma uit.Lamuriti-ma si pe mine ce sa fac. Dau fundita la cel mai bun raspuns si la cel care a functzionat.:*

Răspuns Câştigător
| Ovy81 a răspuns:

Dc iti apare cumva in antetul paginii o fereastra care iti blocheza pagina de net atunci trebuie sa-i dai click dreapta si install Adobe flash player si in acest fel iti instaleaza un player in browser care iti permite sa vizualizezi videoclipuri si alte cele, sper ca te-am putut ajuta.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e simplu ai doua variante usoare...
1. du-te in cp(contro panel) si dezinstaleaza Adobe flash care il ai acum si instaleaza altul
2. ia Google Chrome e mai bun si si sil ia singur flashul