| adee_8962 a întrebat:

Buna TPU`. Am si eu un nokia c3 si ma enerveaza la culme faptul ca nu pot [sau nu stiu] sa mut mesaje pe cartela.straight face Se pot muta? Pentru ca imi schimb tel. foarte des si as vrea sa pastrez mesajele.
CLAR fundita! :*

1 răspuns:
| Otilikaa a răspuns:

La fel am Nokia c3 si nu stiu cum la tine dar la mine deodata mesajele se salveaza in cartela de memorie
incearca sa intri in memoria telefonului apoi intri in mesaje si le muti acolo este optiunea asta