| Renata99 a întrebat:

Sunt in reteaua Vodafone si cartela pe care o am a fost folosita de cineva care si-a activat o optiune care ma enerveaza la culme si nu stiu cum sa o dezactivez.Mai exact, primesc de la numarul 1337 mesaje (aproape in fiecare zi )apartinand unor persoane care vor sa converseze, sa isi caute perechea si chesti dinastea.....stie careva cum sa fac ca sa nu mai primesc aceste mesaje?

2 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Incearca sa trimiti mesajul STOP, scris exact asa, cu majuscule, la acelasi de la care primesti. daca nu merge suna la *222-relatii cu clientii si intreaba un operator

| Renata99 explică (pentru mixxjim):

Am incercat cu stop si nu merge, iar la relatii cu clientii nu era nimeni disponibil asa ca am trimis un mail la ei pe site si astept sa ma contacteze