| pittbull123 a întrebat:

-Buna TPU am Sony vegas pro 12 si dupa ce editez un videoclip sau orice altceva nu pot sa-l deschid numai cu Sony vegas
(ex) vreau sa deschid ce am editat cu windows media player si nu ma lasa, decat cu Sony vegas
-Ce pot face sa pot deschide ce editez si cu altceva nu numai cu Sony vegs?
-Va rog ajutati-ma!
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| EndOfJoke a răspuns:

Salut.
Este normal sa nu il poti deschide cu altceva deoarece inca este in stadiul de proiect.
Ca sa il faci video trebuie sa mergi la meniul File>Render as si acolo ai mai multe optiuni.
Poti cauta pe internet niste setari de render bune.
Sper ca te-am ajutat.
Bafta!

1 răspuns:
| pittbull123 explică (pentru EndOfJoke):

Mda. dupa ce am scris intrebarea am vazut cum a facut unu pe net
MS oricumwinking