| Notty a întrebat:

Am un Acer Aspire 5253 cu windows 7. De curand nu mergea internetul(wireless),m-am enervat si mi-am sters propria retea wifi. De atunci imi arata un X rosu peste liniile de semnal, ele fiind goale si zice ca nu se poate conecta la nici o retea. Am incercat sa repar de la diagnose si nu merge. Ce as mai putea face? Va multumesc anticipat.

6 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Poti sa instalezi driverul de la placa wifi

| Băisan_Dragoș_1999 a răspuns:

Reinstaleaza driverul specific (LAN probabil). Am patit-o si eu

| Fcsb_Madalin_1998 a răspuns:

Cauta pe net driver wifi Acer aspire 5253 si o sa gasesti sau daca ai sidiul de la laptop il gasesti acolo.

neluL
| neluL a răspuns:

Instaleaza driverul de retea cu asta!
http://www.3dpchip.com/3dpchip/3dp/net_down_ro.php
Lasa un reply dupa!

| Notty explică (pentru neluL):

Nu merge, imi apare eroare sad

neluL
| neluL a răspuns (pentru Notty):

Ce eroare iti apare?