| creata201011 a întrebat:

Am un IPhone 5 si i-am uitat codul pentru decodare. Lam resetat prin ITunes si acum imi cere contul de icloud dar imi apare: "Acest IPhone este in prezent asociat cu un ID Apple ( name****@icloud.com) Autentificati-va cu ID-ul Apple care a fost utilizat pentru a va configura acest IPhone". L-am bagat de atatea ori si imi apare ca nu se poate activa dispozitivul dumneavoastra cu acest cont de icloud. Nu stiu ce sa fac. Va rog ajutati-ma! Dau funda! :* Va rog, ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| Deea_Deyu_1994 a răspuns:

Nu ai ce sa ii faci dor sa ii schimbi placa de baza a telefonului!

| Deea_Deyu_1994 a răspuns:

Nu ai ce sa ii faci doar sa ii schimbi placa de baza a telefonului!