| MKxty a întrebat:

Buna TPU
Am un laptop Asus si din greaseala in timp ce functiona am tiniut apasat pe butonul de pornire si a intrat inrecovery mod si imi da niste setari nu stiu exact.
Spuneti-mi va rog nu pot sa ma intorc la datele pe care le aveam pe laptop adica sa anulez recovery mod?
Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

F10 -> yes
Sau te duci la exit, save and exit.

1 răspuns:
| AndreiGigg a răspuns:

In primul rand pentru a remedia problema eu cel putin trebuie sa vad niste poze ca sa vad exact problema. Oricum nu este ceva grav. In cel mai rau caz trebuie reinstalat windows. Daca esti interest sa te ajut trimite mesaj pe contul meu de Facebook la linkul acesta https://www.facebook.com/andrei.argeanu.5